Back to Top

درباره رستوران ته چین

کیفیت همیشه گران نیست

رستوران ته چین

رستوران ته چین در قزوین از سال 1394 با شعار " کیفیت همیشه گران نیست " پا به عرصه خدمات غذا و  رستوران گذاشت. مدیریت و پایه گذار رستوران ته چین ، آقای مهندس مشعوف با سابقه راه اندازی و مدیریت رستوران هایی همچون رستوران آراخوان و رستوران دارچین تمام تجربه و همت خود را به کار بست تا در رستوران ته چین غذای خوشمزه با مواد اولیه با کیفیت ، اما با قیمت ارزان به گردشگران و مردم شهر قزوین ارائه نماید. نظرات مشتریان رستوران ته چین حاکی از این بوده است که تا کنون در انجام ماموریت خود موفق بوده ایم. افزودن شعب جدید و استقبال هموطنان از طعم غذای رستوران ته چین  گواهی بر این ادعاست.

اکنون رستوران ته چین قزوین با دو شعبه در قزوین و یک شعبه در محمدیه ( قزوین ) بعنوان یک رستوران با استاندارد های جهانی ،فضای دلنشین ، طعم غذای ایرانی را برای میهمانی ها یا گذراندن لحظاتی خارج از خانه ، برای شما به ارمغان آورده است.

رستوران ته چین
مهندس مشعوف

پیام مدیریت ته چین :

ما رسالت خود را محدود به ارائه غذای لذیذ با کیفیت نمی دانیم، بلکه کارآفرینی و اشتغال بیش از 30 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم در مجموعه رستوران های ته چین امری است که به من دلگرمی می دهد تا در راستای حمایت از اشتغال و بهبود اقتصاد شهر و کشورم هرچند در قالب مجموعه ای کوچک بکوشم و دست از کار نکشم. ولی موضوعی که همواره تسلی خاطر بنده و  پرسنل ته چین بوده رضایت مشتریان از از غذا و خدمات گروه رستوران های ته چین است.

    Call Now Buttonسفارش تلفنی غذا